درباره ما
دوستان
 

دوستانی که موفق به دانلود ArcGIS Server 9.3.1 از از لینک قبلی که تورنت بود نشده اند می توانند فایل زیر را که حاوی لینکهای دانلود این نرم افزار هست را دریافت و نرم افزار را دانلود کنند. با توجه به اینکه من نرم افزار را از همین لینکها دریافت کردم ، بنابراین لینک ها سالمند ، اما اگر باز هم مشکلی بود به من اطلاع دهید.

خوشبختانه مثل اینکه سایتهایی که معرفی شده بودند برای دانلود مشمول قانون بسیار بجا و نیکوی فیلترینگ شدند. برای احترام به قانون هم چاره ندیدم جز اینکه لینکهای جدیدتری بزرام که خدا را شکر هنوز فیلتر نشده اند. (به امید فیلتر شدنشون ساکت)

لینکها را در ادامه مطالب ببینید
:: برچسب‌ها: software, download
ن : عباس بیگی
ت : چهارشنبه ٢٥ شهریور ۱۳۸۸
نظرات ()

 
:: برچسب‌ها: download
ن : عباس بیگی
ت : جمعه ٢٠ شهریور ۱۳۸۸
نظرات ()

کمبود کتابی جامع و مبتنی بر یافته‌های نوین در زمینه سنجش از دور و مبانی تفسیر تصاویر ماهواره‌ای و عکس‌های هوایی، و از سوی دیگر پا به عرصه نهادن شاخه های جدید از رشته سنجش از دور و نیاز متخصصان و دانشجویان این رشته به منبعی جامع، و همچنین لزوم معرفی هویت و ماهیت این رشته آنگونه که شایسته است باعث شد تا کتاب (( اصول سنجش از دور نوین و تفسیر تصاویر ماهواره ای و عکس های هوایی )) به قلم دکتر سید کاظم علوی پناه استاد دانشگاه تهران به نگارش در آید که ارمغانی است نوین برای پاسخگویی به نیازهای گسترده و جبران کاستی ها در زمینه این رشته.

اطلاعات بیشتر را در وبلاگ مهندس حمزه ببینید.

منبع:http://mohamadhamzeh.blogfa.com
:: برچسب‌ها: remote sensing
ن : عباس بیگی
ت : سه‌شنبه ۱٧ شهریور ۱۳۸۸
نظرات ()

در اکثر دانشگاه‌های ایران، استفاده از مطالب پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری برای کتابداران تابو حساب می‌شود. شما فقط می‌توانید یک صفحه در حد کاغذ A4 منابع رساله را یادداشت نمایید؛ در صورتیکه اکثر رساله‌ها نیز دارای مرجع نویسی کاملی نیستند.  البته اکثر رساله‌های دکتری به دلیل نامعلومی اصلا در کتابخانه وجود ندارد. 

 در حال حاضر در سایت " ایران داک" 15 صفحه اول رساله‌ها برای دانلود وجود دارد. اما این 15 صفحه غالبا شامل صفحه عنوان، بسمه الله، تقدیر و تشکر، مقدمه شده و گاهی به صورت کامل فهرست را هم در بر نمی‌گیرد.

در دنیایی بخل و خسیسی ارائه اطلاعات در ایران، سری به این صفحه از کتابخانه دانشگاه فلوریدا بزنید. این دانشگاه متن پایان‌نامه‌های دکتری خود را به صورت کامل و رایگان جهت دانلود قرار داده است.افسوس

منبع : معماری منظر ایران

دانه فلفل سیاه و خال مهرویان سیاه      هردو جانسوزند اما این کجا و آن کجا
:: برچسب‌ها: download, ebook
ن : عباس بیگی
ت : پنجشنبه ۱٢ شهریور ۱۳۸۸
نظرات ()

 سازمان تحقیقات فضایی هند اقدام به تهیه برنامه ای شبیه به Goolge Earth  با نام Bhuvan  نموده که بعضی ها به اون لقب قاتل گوگل ارث (Google earth killer) داده اند. نسخه بتای این نرم افزار در دسترس قرار گرفته ، که البته گویا یه سری محدودیتها هم داره ، منجمله اینکه فقط توسط ورژن 6 به بالای اینترنت اکسپلورر ساپورت می شه و فقط سیستم عامل ویندوز ساپورتش می کنه.

طبق گفته ها این نرم افزار جزییات را تا فاصله 10 متری سطح زمین نشان می دهد ،حال آنکه گوگل ارث در بهترین حالت جزئیاتی را از فاصله 200 متری زمین نمایش می دهد.

توضیحات بیشتر را اینجا بخوانید.

دانلود نسخه بتا

Mirror
:: برچسب‌ها: download, software
ن : عباس بیگی
ت : چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸
نظرات ()

"GIS Methodologies for Developing Conservation Strategies" ed. by Basil G. Savitsky, Thomas E. Lacher Jr.
Tropical Forest Recovery and Wildlife Management in Costa Rica. Biology and Resource Management Series
Columbia University Press | 1998 | ISBN: 0231100264 | 269 pages | PDF | 5 Mb

دانلود از رپیدشیر

Mirror


Praveen Kumar, Mike Folk, Momcilo Markus, Jay C. Alameda, Peter Bajcsy, «Hydroinformatics: Data Integrative Approaches in Computation, Analysis, and Modeling»
CRC Press | ISBN: 0849328942 | 2005 | PDF | 552 pages | 8.66 MB

دانلود

 

برنامه نویسی  ArcObject در محیط VBA

دانلود

pass : iran-gis.persianblog.ir
:: برچسب‌ها: download, ebook, arcobject, remote sensing
ن : عباس بیگی
ت : جمعه ٦ شهریور ۱۳۸۸
نظرات ()
 
تلگرام
امكانات جانبي
موضوعات
نویسندگان
آرشیو مطالب
طرح قالب از