درباره ما
دوستان
 

پایگاه داده مورد استفاده در نرم افزار ArcGIS در صورتی که به صورت Desktop مورد استفاده قرار گیرد Access می باشد و بصورت تک کاربره قابل استفاده است. به این معنی که در آن واحد تنها یک کاربر مجاز به ویرایش Geodatabase  خواهد بود.

برای پیاده سازی پایگاه داده چند کاربره در ArcGIS از پک ArcSDE استفاده می شود که درگاهی است به پایگاههایی مانند oracle ، SQLServer ، Informix ، BD2.

مجموعه ای که برای دانلود قرار داده شده است شامل ArcSdeOracle9i  ArcSdeOracle10g ، ArcSdeOracle11g ، ArcSdeSqlServer به همراه licence نرم افزار می باشد.

دانلود در ادامه مطالب


روش دانلود

توجه:اگه از اینترنت سرعت بالا سوال(منظور همون لاکپشت دونده یا Adsl  نهایتاً 1024 هستش)بهره مند نیستید دانلود این مجموعه را بی خیال بشیدچشمک


ابتدا این نرم فزار را دانلود و نصب کنید. (نرم افزار به زبان چینی یا یکی از زبانهای مشابه است)

Thunder

سپس بر روی لینک زیر راست کلیک کرده و  save link as  را کلیک کنید. نرم افزار فوق یک نرم افزار مدیریت دانلوده و پس از عمل فوق مثل بقیه نر افزارهای مدیزیت دانلود صفحه ورود لینک باز میشه که لینک مورد نظر را گرفته و شما فقط تأیید میکنید تا دانلود شروع بشه.

سایت ftp هستش و  برای دانلود کلمه کاربری ، پسورود میخواد  و فقط نرم افزار فوق میتونه بدون کلمه کاربری و پسوورد اونه دانلود کنه.

(دانلود ArcSde 9.3)راست کلیک و انتخاب Save Link As

 

اگر به طراحی نرم افزارهای GISBase با کامپوننتهای ESRI علاقمندید و یا حتی develeop   ArcGIS Engine runtime  دو پک زیر را هم با همین نرم افزار  دانلود کنید.نسبت به نسخه های پیشین بسیار پیشرفته تر شده .

ArcGIS Engine9.320 runtime

ArcGIS Engine SDKNET

:: برچسب‌ها: download, software, gis
ن : عباس بیگی
ت : سه‌شنبه ٢٩ بهمن ۱۳۸٧
نظرات ()
 
تلگرام
امكانات جانبي
موضوعات
نویسندگان
آرشیو مطالب
طرح قالب از