نظر شما چیست؟؟؟

 

ابتدا این فایل را دانلود کنید

فایل Telocation.mxd را اجرا کنید.

بعد از باز شدن ArcGIS اکستنشن NetworkAnalyst را فعال کنید.

در نوار ابزار NetworkAnalyst با استفاده از ابزار Show/Network Analyst Window (البته در صورت باز نبودن Network Analyst Window)  پنجره Network Analyst را فعال کنید. نمایی مطاق با شکل زیر می بینید.

 

 

با کلیک بر روی ابزار توسعه داده شده (کدها موجودند و می تونید هر تغییری که خواستید خودتون اعمال کنید)پنجره ای مطابق شکل زیر نمایش داده میشه که  با وارد کردن شماره تلفن هر ملک سیتم به صورت اتوماتیک ملک مورد نظر را انتخاب و سپس مختصات مرکز ثقل ملک انتخاب شده را استخراج و به عنوان نقطه حادثه در نظر گرفته و نزدیکترین آتشنشانی و بهترین مسیر را با استفاده از قابلیت Closest facilityمشخص می کند.

 

 

این کار را میشه در ترکیب با سخت افزارها یا نرم افزارهای که قابلیت استخراج CallerID دارند برای شناسایی سریع و تحلیل بهترین مسیر بلافاصله بعد از هر تماس تلفنی (تلفن ثابت) به صورت اتوماتیک انجام داد.

 

حالا شما بدون در نظر گرفتن استفاده از CallerID و فقط با کمی آب و تاب دادن به ابزار طراحی شده قیمتی که در ازای نوشتن این برنامه و ابزارهای این چنینی درخواست می کنید چقدره؟؟؟

1000 تومان

10000 تومان

50000 تومان

500000 تومان

5000000 تومان و یا

.....

............ تومان

 

مدت زمانی که صرف نوشتن این کد شده در حدود 15 دقیقه است.

 

 

/ 17 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شمس

با سلام بستگی داره. من شده که برای شرکت یا موسسه ای برنامه از این کامل تر را حتی بصورت مجانی در اختیارشون قرار دادم یا چنین برنامه ای را به مبلغ با لای 10 میلیون هم فروختم. البته این برنامه دارای ضعف هایی هست و اولین ضعفش اینه که درون mxd و بصورت vba نوشته شده ولي در كل براي اين برنامه ميشه قيمتي حدود 2 تا 3 ميليون در نظر بگيريد.

kh

من برنامه ای شبیه به این اما خیلی شکیل تر و کاملتر نوشتم برای آتش نشانی و 40 تومن گرفتم.البته میگم قابلیهاش بیشتر بود مثلا چند مسیر می داد. نقشه رو فکس می کرد.و چند تا کار دیگه

50000000

محمدرضا

سلام، خسته نباشید. حالا من یه سوال از خدمت شما داشتم. فرض کنید یه آقایی که دیپلمه و حدود 25 سال سن داره با توجه به صحبت های شما برای تعمیر یه آسانسور یا سرویس آبگرمکن که حدود 1 ساعت وقت میگیره چقدر باید بگیره؟؟؟

taher

خیلی عالیه این کد رو بیخیال دوره تخصصی برنامه نویسی در محیط gis رو چند آموزش میدین؟؟ قیمت کد رو من اگه باشم تجاری سازیش می کنم و با ارتقا دادن آن تحت عنوان یک پروژه با سازمان مدیریت بحران شهرهای کشور عملیاتی می کنم .

سجاد محمدزهرایی

بسیار زیبا و قشنگ طراحی شده. اگه بخوام با شخص شما ارتباط تلفنی داشته باشم چه کنم؟

سجاد محمدزهرایی

آیا میشه همین برنامه رو در محیط engine هم نوشت؟

سجاد محمدزهرایی

کارت درسته.

س.م.ز

کاش میشد ID همه ی افرادی که نظر دادن هم در این مجموعه موجود می بود. مثلا آقایی که اظهار داشتن برنامه ای قشنگ تر از این نوشتن رو چطوری باید باهاشون ارتباط برقرار کرد؟

فائزه

سلام میدونم خیلی از تاریخ این پست گذشته! ولی من تازه میخواستم نرم افزارتون رو ببینم ولی بعد از دانلود میگه فایل کوراپت شده. اگه براتون مقدوره یه بار دیگه آپلودش کنین مرسی